Taroltak Szenttamásiék – 2012.03.17.

A Pestszentimrén megrendezésre kerülő Id. Növényi Norbert-emlékverseny elnevezésű meghívásos nemzetközi serdülő női, nemzetközi kadet és diák birkózó rangsorversenyen, melynek célja a női birkózás népszerűsítése volt, az ESMTK Birkózó Szakosztálya három „Szenttamási hölggyel” képviseltette magát. Szenttamási Róza (31 kg), Szenttamási Laura (40 kg), Szenttamási Noémi (46 kg) súlycsoportban indultak, mindhárman éremmel gazdagították szakosztályunkat.

Noémi sajnos nem a legjobb formáját hozta. Öten voltak a súlycsoportjába, ezért körmérkőzést tartottak. Sajnos Noémi a körmérkőzések alatt egyszer kikapott, így a második helyen végzett.

Szenttamási Laura és Róza ezen a napon megállíthatatlan volt. Mindketten a dobogó legfelső fokáig meneteltek.