×

Figyelmeztetés

JUser: :_load: Nem tölthető be a következő azonosítószámú felhasználó: 186

Kadet kf. válogató és felnőtt szf. rangsorverseny, Vasas – 2012.04.15.

69 fő részvételével került megrendezésre a kadet kötöttfogású válogató verseny, melyen Szakosztályunk öt fővel (Losonczi Ottó 58 kg, Lakatos Attila 58 kg, Andrási József 46 kg, Gazdag Mátyás 46 kg, Racolta Eduárd 63 kg) vett részt. Sajnos folytatódott az előző napi rossz szereplés.

46 kg-os súlycsoportban körmérkőzést tartottak. Andrási József a második, Gazdag Mátyás a harmadik helyet tudta megszerezni. 63 kg-ban Racolta Eduárd indított egy szaltót, azonban a zalaegerszegi ellenfele rákontrázott egy két karos szaltóval, majd betussolta Edut. Később a zalaegerszegi versenyző kikapott, így Edu kiesett a versenyből.

58 kg-os súlycsoportban két ESMTK-s versenyző Lakatos Attila és Losonczi Ottó egymással kerültek szembe a szőnyegen. A meccset Losonczi Ottó nyerte, aki egészen a döntőig menetelt, így vigaszágon bevitte magával Lakatos Attilát a nyolcad döntőbe. Attila nem tudott élni a lehetőséggel, kikapott, így ő is kiesett a versenyből.

Losonczi Ottó a ceglédi versenyzővel, Tóth Martinnal került össze a döntőben. Állásból 0:0, lenti helyzetből Ottó hibáját kihasználva 5 pontos akciót hajtott végre Martin Ottón. Ekkor akkora üdvrivalgás tört ki a teremben, mintha a Manchester United rúgott volna gólt a Barcelonának. Ottóval a szünetben rendeztük a sorokat. Ottó a második menetben 6:0-ra, a harmadik menetben 4:0-ra verte Martint, így Losonczi Ottó nyerte meg a versenyt.

Megjelent: 692 alkalommal