×

Figyelmeztetés

JUser: :_load: Nem tölthető be a következő azonosítószámú felhasználó: 186

Edzőtábor, nemzetközi kf. verseny Ukrajnában

Az ESMTK Birkózó Szakosztály diák és serdülő korcsoportjának legjobbjai szeptember közepén 10 napos edzőtáborozáson vettek részt Ukrajnában, Munkácson. Eközben meghívást kaptunk Kijevbe, ahol szakosztályunk öt versenyzője Szenttamási Tamás (46 kg), Losonczi Dávid (53 kg), Bak Gergely (59 kg), Szőke Alex (66 kg), valamint Szilágyi Erik (+ 85 kg) vett részt a nagyszabású kötöttfogású versenyen, ahol 5 ország, Örményország, Románia, Moldávia, Magyarország, és természetesen a házigazda Ukrajna 260 birkózója mérte össze erejét. Birkózóink fantasztikus teljesítményt nyújtottak, hiszen az öt versenyzőnkből négynek sikerült a döntőbe verekednie magát.

Serdülő korcsoportú versenyzőnk Szenttamási Tamás  az első meccsén kikapott, azonban a vigaszágon javítani tudott, és végül a harmadik helyen végzett.

Diák korosztályban induló versenyzőink közül Szőke Alex, és Losonczi Dávid magabiztosan nyerték mérkőzéseiket, és mindkettejüknek megérdemelten akasztották a nyakukba az aranyérmet. Bak Gergely és Szilágyi Erik a döntőig verekedték magunkat, ahol végül hibáztak, de így is a dobogó második fokára állhattak, és ezüstéremmel gazdagították szakosztályunkat.