×

Figyelmeztetés

JUser: :_load: Nem tölthető be a következő azonosítószámú felhasználó: 193

Női Felnőtt, Kadet Szabadfogású és Női Rangsorverseny, Kecskemét – 2014.02.15.

Kecskemét adott otthont a női felnőtt, kadet szabadfogású és kadet női mezőny első válogatójának. A női mezőnyben ukrán, szlovák, finn és lengyel versenyzők is szőnyegre léptek. A kadet korú fiúknál nem túl népes mezőny gyűlt össze, annak ellenére, hogy a serdülő korcsoportúak is megméretették magukat a viadalon. Az ESMTK Birkózó Szakosztály 8 fővel képviseltette magát. Felnőtt korcsoportban Sleisz Gabriella (63 kg), kadet korosztályban Mester Milán (58 kg), Makula Ramón (63 kg), Elekes Emese (70 kg), Fodor Gergő (76 kg), Tóth Bendegúz (85 kg), Orosz Tibor (85 kg), Atkári Tamás (85 kg).

Sleisz Gabriella Felnőtt 63 kg 1. hely

Sleisz Gabi sérülés után tért vissza, ennek ellenére jó teljesítménnyel egy ukrán lányt megelőzve megnyerte a versenyt. Elekes Emese első mérkőzését szoros küzdelemben egy lengyel lánnyal szemben elvesztette, a továbbiakban minden mérkőzését nyerte, sajnos körmérkőzések révén a csoportjában körbeverés alakult ki, így a 3. helyen végzett. A Szakosztályunk férfi tagjai jól birkóztak, de néhány versenyzőnk az utolsó másodpercekben nem koncentráltak kellően és így nyert mérkőzéseket vesztettek el. Ki lehet emelni Fodor Gergő, Tóth Bendegúz és a serdülő korú Mester Milán teljesítményét, ők mindannyian harcos és látványos birkózással öregbítették szakosztályunk hírnevét. A csapatversenyben az ESMTK Birkózó Szakosztály összesítésben a 2. helyen végzett.