Kéri Zoltán a felnőttek között sem talált legyőzőre

2015.04.12. - Április második vasárnapján rendezték a felnőtt korosztály kötött- és szabadfogású rangsorversenyét a Vasas SC birkózócsarnokában. Szakosztályunk birkózói közül a 80 kilogrammos Kéri Zoltán remek birkózást tanúsítva aranyérmet szerzett. Szakosztályunk négy éremmel és egy ötödik helyezéssel a kötöttfogású pontverseny első helyezését szerezte meg.

A kötöttfogásúak 10-től, míg a szabadfogásúak 14 órától kezdték meg a küzdelmeket a három szőnyegen zajló felnőtt rangsorversenyen. Délelőtt, a kötöttfogásúak között Kéri Zoltán (80 kg) és Majoros Ármin Mózes (98 kg) személyében két versenyzőnk is döntőbe jutott, ám közülük csak előbbi tudott diadalmaskodni, igaz, ő technikai tussal győzött. Mózit a vb-tízedik Varga Ádám 1-0-val állította meg a fináléban. Szakosztályunkból a dobogó harmadik fokára állhatott fel Fék Szabolcs (80 kg) és Mertse Ádám (98 kg), míg Juhász Bence a kötöttfogásban (59 kg) ötödik, majd a szabadfogásban (57 kg) harmadik lett a legkisebb súlycsoportokban.

Megjelent: 745 alkalommal