×

Figyelmeztetés

JUser: :_load: Nem tölthető be a következő azonosítószámú felhasználó: 186

Diák I. kf. rangsorverseny, ESMTK - 2013.10.12.

Egyesületünk rendezte a diák I. kötöttfogású rangsorversenyt 21 egyesület, 160 indulójának részvételével. Szakosztályunk 16 fővel nevezett a versenyre: Urbin Kevin (32 kg), Közép Zoltán (32 kg), Tösmagi Attila (35 kg), Nagy Róbert (35 kg), Pühra Zoltán (42kg), Varga Raul (42 kg), Kreisz Ádám (42 kg), Losonczi Dávid (50 kg), Kóczé Károly (54 kg), Bak Gergely (58 kg), Bagosi János (63 kg), Szőke Alex (63 kg), Molnár Tamás (69 kg), Lővey Levente (76 kg), Lénárt Bálint (85 kg), valamint Szilágyi Erik (+ 85 kg).

A 2002-es születésű birkózóinkat is megméretettük a versenyen, akik nagyon jól szerepeltek. 16 gyermekből összesen 4-en estek ki, a többiek dobogós helyen végeztek. A nap végére 5 döntősünk lett, melyből 35 kg-os súlycsoportban két ESMTK-s versenyző vívta a döntőt, így négy arany, egy ezüst, és hét bronzérmet szereztek birkózóink. A csapatversenyt is szakosztályunk nyerte.