×

Figyelmeztetés

JUser: :_load: Nem tölthető be a következő azonosítószámú felhasználó: 193

Öt aranyérem diák kötöttfogásban

Fantasztikusan sikerült a szombaton 10 órától rendezett diák kötöttfogású rangsorverseny, aminek a Kruj Iván Sportcsarnok adott otthont ezúttal. Szakosztályunk birkózó palántái közül öten is a dobogó legmagasabb fokán vehették át a verseny végén a díjakat. A remek győzelmek mellett ezüst- és bronzérmeseink is lettek, valamint ötödik helyezettek is születtek. A fiatalok versenyén egyébként 198 birkózó állt rajthoz, akik közül a végső pontversenyt is szakosztályunk nyerte, megelőzve a Dorogi Nehézatlétikai Clubbot és a Ceglédi VSE-t.

Tösmagi Attila, Nagy Róbert, Kreisz Ádám, Bagosi János és Szilágyi Erik aranyérmes

A megszokott, kulturált körülmények között, három szőnyegen bonyolította le szakosztályunk az év első diák kötöttfogású rangsorversenyét. A számtalan mérkőzés közül birkózóink kiemelkedő teljesítményt nyújtva, tizennégy súlycsoportból, Tösmagi Attila (35 kg), Nagy Róbert (38 kg), Kreisz Ádám (46 kg), Bagosi János (76 kg) és Szilágyi Erik (+ 85 kg) révén ötöt megnyertek, Varga Raul a 42 kilogrammosok között ezüstérmes lett, valamint Nagy Dániel (32 kg) és Fodor Kende (63 kg) bronzérmet nyert, továbbá a 42 kilogrammosok versenyében Pühra Zoltán az ötödik helyezést érte el.

Varga Raul ezüstérmes

Nagy Dániel és Fodor Kende bronzérmes

A korosztály következő kötöttfogású versenye április közepén lesz, Esztergomban, az országos bajnokság, ahol bízunk benne, hogy birkózóink hasonló szép eredményeket érnek el, mint a hazai rendezésű rangsorversenyünkön. Gratulálunk minden versenyzőnek! Csak így tovább Fiúk!

Megjelent: 644 alkalommal